0

Paigaldatud
tööstusust

0

Väljakutset
iga aasta

0

Hooldustundi
iga aasta

Kuidas valida automaatikat

Sissejuhatus:

Automaatne garaažiukseajam pakub mugavust, turvalisust ja kasutuslihtsust, muutes selle kaasaegse garaaži oluliseks komponendiks. Turul saadaolevate erinevate garaažiukseajamite tõttu võib teie vajadustele vastava õige valimine osutuda üle jõu käivaks. See artikkel juhendab teid peamiste teguritega, mida garaažiukseajami valimisel arvestada, tagades, et teete oma kodu jaoks teadliku otsuse.

1. Ajami tüüp:
Garaažiukseajameid eristavad eelkõige nende ajamsüsteemid, mis määravad ära ukse tõstmise ja langetamise mehhanismi. Kolm peamist ajami tüüpi on:

a. Kettajam: kettajami avajad kasutavad ukse liigutamiseks metallketti, muutes need vastupidavaks ja kulutõhusaks. Kuid need võivad olla mürarikkad ja ei pruugi sobida eluruumide lähedal asuvatesse garaažidesse.

b. Rihmülekanne: rihmaajami avajad kasutavad keti asemel kummist rihma, mille tulemuseks on vaiksem töö. Need sobivad ideaalselt eluruumidega külgnevatesse garaažidesse, kuid võivad olla veidi kallimad kui kettajamiga avajad.

c. Kruviajam: kruviajamiga avajad kasutavad ukse liigutamiseks keermestatud terasvarda, pakkudes tasakaalu mürataseme ja vastupidavuse vahel. Neil on vähem liikuvaid osi, mistõttu võib hooldusvajadus olla väiksem.

2. Mootori võimsus:
Garaažiukseava

mootori võimsus, mida mõõdetakse hobujõududes (HP) või njuutonmeetrites (Nm), määrab selle tõstevõime. Levinud mootori võimsuse valikud hõlmavad järgmist:

a. 1/2 HP: sobib tavalistele ühe- või kahekordsetele garaažiustele, 1/2 hj mootor pakub piisavat võimsust enamiku elamute jaoks.

b. 3/4 HP: Ideaalne raskemate või suuremate uste jaoks, 3/4 HP mootor annab täiendava tõstevõime ja saab hakkama sagedasema kasutamisega.

c. 1 HP: 1 HP mootor, mida soovitatakse kasutada äri- või suuremahuliste garaažiuste jaoks, pakub maksimaalset võimsust ja vastupidavust raskete rakenduste jaoks.

3. Ohutus
Garaažiukseaajami valimisel on ohutus esmatähtis. Otsige avajaid, millel on järgmised turvafunktsioonid:

a. Rolling Code Technology: see funktsioon genereerib uue koodi iga kord, kui kaugjuhtimispulti kasutatakse, vältides volitamata juurdepääsu teie garaažile.

b. Automaatne tagurdamine: see mehhanism peatab ja tagurdab ukse, kui see satub sulgemisel takistusele, vältides õnnetusi ja kahjustusi.

c. Käsitsi vabastamine: elektrikatkestuse või rikke korral võimaldab käsitsi vabastamine avaja lahti ühendada ja ust käsitsi juhtida.

d. Jõutundlikkuse reguleerimine: see funktsioon võimaldab teil reguleerida ukse avamiseks ja sulgemiseks vajalikku jõudu, vähendades õnnetuste ja kahjustuste ohtu.

4. Ühenduvus ja nutikad funktsioonid:
Kaasaegsed garaažiukseajamid pakuvad erinevaid nutikaid funktsioone ja ühenduvusvõimalusi, näiteks:

a. Wi-Fi-ühenduvus: Wi-Fi-toega avajatega saate juhtida oma garaažiust nutitelefoni või muude nutiseadmete abil, võimaldades teil oma ust kaugjuhtimisega jälgida ja juhtida.

b. Koduautomaatika integreerimine: mõnda avajat saab integreerida teie koduautomaatikasüsteemiga, mis võimaldab teil ust juhtida häälkäskluste abil või luua kohandatud rutiine.

c. Aku varundus: aku tagavara tagab, et teie garaažiukse avaja jääb voolukatkestuse ajal tööle, pakkudes täiendavat mugavust ja turvalisust.

5. Valgustus:
Garaažiukseajamid on enamasti varustatud sisseehitatud valgustusega, mis võib teie garaažis parandada nähtavust ja ohutust. Ajami valimisel arvestage valgustuse tüüpi, heledust ja kestust.

6. Garantii ja tugi:
Valige garaažiukse automaatika, millel on terviklik garantii, mis hõlmab nii mootorit kui ka muid komponente. Pikem garantiiaeg näitab tootja usaldust toote kvaliteedi ja vastupidavuse vastu. Lisaks kaaluge klienditoe ja professionaalsete paigaldusteenuste kättesaadavust teie piirkonnas.

Kokkuvõtteks:

Õige garaažiukseajami valimine hõlmab mitmesuguste erinevate tegurite arvestamist,
nagu nt ajami tüüp, mootori võimsus, ohutusfunktsioonid, ühenduvus, valgustus ja garantii. Neid tegureid hinnates saate valida garaažiukse ajami, mis mitte ainult ei paku automaatse töö mugavust, vaid suurendab ka teie garaaži ohutust ja funktsionaalsust.

leidke aega, et lugeda klientide arvustusi, võrrelda funktsioone ja vajadusel konsulteerida professionaalidega. Investeerimine kvaliteetsesse garaažiukseajamisse tagab teile usaldusväärse jõudluse, tagades teie garaaži turvalisuse ja mugavuse aastateks.

Vajad nõu või rohkem infot?

Tõnu Lippo

Müük ja info/juh.liige

Kui vajad abi

24-7 Remont & hooldus

Hooldame & remondime
enda ja teiste paigaldatud
uksi ja automaatikat!

Väljasõidu tasu:

1.20 + km - Üks kilomeeter